1. 3. 2024 | Tomáš Nejedlo

Nadstavbu před startem předkola play-off uzavře duel s Řisuty

Poslední duel v nadstavbové části čeká na benátecké hokejisty v sobotu 2. března. Od 18:30 se představí na slánském ledě proti Řisutům a střetne se tak poslední s prvním týmem tabulky nadstavby "B" ve druhé hokejové lize skupiny západ. Domácí Buldoci už nějakou dobu vědí, že jako poslední celek západní skupiny budou muset o setrvání v soutěži bojovat v baráži s posledním týmem východní skupiny (tam se hrají ještě tři kola základní části). To Benátečtí hokejisté mají po týden staré domácí výhře nad Pískem již jistou účast v předkole play-off a nyní se v posledním kole nadstavby už jen rozhodne, zda se utkají s Ústím nad Labem či Mostem. Matematika v tomto zápase je jasná, pokud Benátky získají dva a více bodů, bez ohledu na výsledek utkání Cheb - Kobra Praha skupinu vyhrají a v předkole vyzvou ústecký Slovan. Při shodnosti či zisku méně bodů než Kobra by pak na Středočechy čekal Most. Tak či tak povinnost v sobotním zápase s Řisuty velí svěřencům trenérů Nováka, Škalouda a Vorla zvítězit, byť s tímto soupeřem bývají vzájemné zápasy většinou ošidné.

Související články

TABULKA LIGY nadstavba sk. B
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
# Tým Z B
1. HC Benátky n.J. 12 62
2. HC Kobra Praha 12 58
3. HC Stadion Cheb 12 48
4. HK Kralupy n.Vltavou 12 44
5. HC Wikov Hronov 12 41
6. IHC Králové Písek 12 38
7. TJ HC Řisuty 12 24
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
24.06.2024

Zemřel Petr Hendrych

Jsou zprávy, které se nepíší opravdu lehce...Ve věku 61 let zemřel po dlouhé těžké nemoci dlouholetý benátecký srdcař - kustod Petr "Prkýnko" Hendrych. Tuto funkci obětavě vykonával neuvěřitelných 24 let v prvoligové i druholigové éře a nedílnou součástí benátecké střídačky byl i v uplynulé sezóně. Do poslední chvíle věřil, že se v novém ročníku opět postaví na své místo u vrátek mantinelu, odkud si ho všichni tak dobře pamatujeme. Několik generací hokejistů, kterým tento povoláním truhlář za ty roky dělal potřebný servis, mu tak věnuje malou vzpomínku do hokejového nebe! Čest jeho památce!


21.05.2024

Výroční zpráva 2023

Výroční zpráva HC Benátky nad Jizerou 2023


11.04.2024

Valná hromada

Klub HC Benátky nad Jizerou zve všechny své členy a příznivce na valnou hromadu, která se uskuteční ve čtvrtek 25. dubna od 18:00 hodin v prostorách VIP na zimním stadionu v Benátkách.