27. 10. 2014 | Martina Nová

Po delší době jsem vyhrál, paráda, říká Vítek Vaněček

Jedna z hvězd sobotního utkání proti Mostu, Vítek Vaněček, se svěřuje se svými pozápasovými pocity, hodnotí složitou situaci ve třetí třetině, kdy inkasoval, a přibližuje svou radost z nominace na blížící se turnaj dvacítek v Přerově. Nadějný brankář byl proti Mostu skutečnou oporou, vždyť dokázal zkrotit dvaatřicet střeleckých pokusů severočeského soupeře. Pouze přesilovková branka z hole zkušeného Kubinčáka si dokázala najít cestu za jeho záda.
Jaké jsou první dojmy po zápase?

Určitě jsou pěkné, po delší době jsem vyhrál, můj druhý vyhraný zápas tady v Benátkách, takže paráda.

Jak bylo těžké se soustředit po tom, co jsi dostal gól, hned jste šli ještě do oslabení.

Nepřemýšlím nad tím gólem, abych neztratil koncentraci, takže přemýšlím, že je tam nula a že tam není to oslabení, a pořád chytám, co to jde.

Jak se těšíš na reprezentační přestávku?

Jsem nominován do reprezentační dvacítky, takže se těším, jsem moc rád, že jsem se tam dostal a doufám, že se mi tam bude dařit.

Další články

2. liga 2024/25 - Západ
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
# Tým Z B
1. HC Tábor 39 102
2. HC Příbram 39 92
3. HC Stadion Vrchlabí 39 82
4. HC Wikov Hronov 39 68
5. HC Kobra Praha 39 66
6. HC Benátky n.J. 39 65
7. IHC Králové Písek 39 54
8. Slovan Ústí n.Labem 39 52
9. HK Kralupy n.Vltavou 39 52
10. HC Děčín 39 46
11. MOSTEČTÍ LVI 39 43
12. HC Stadion Cheb 39 36
13. SK Kadaň 39 34
14. TJ HC Řisuty 39 27
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
02.03.2025

Béčko udrželo krajskou ligu

Po těsné porážce 1:2 v Hořovicích zvládlo benátecké béčko rozhodující zápas o udržení krajské ligy na výbornou a soupeře Spartak Žebrák doma po gólech Najče, Kusého, Macury, Hejňáka a Votoupala přehrálo jasně 5:0 a zajistilo si příslušnost této soutěže i pro příští ročník.


18.02.2025

B tým zvládl první play-down

Benátecké béčko zvládlo první duel o záchranu krajské ligy s Žebrákem na výbornou. Na výhře 7:1 se pěti kanadskými body podílel Tomáš Andris. K jeho jednomu gólu se přidali střelci dvakrát Hošek a po jednom Douša, Horáček, Švejda a Haspeklo. Odveta je na programu v sobotu 22. února na ledě hořovické nafukovačky.


07.02.2025

Béčko s Benešovem

Důležitý duel o záchranu krajské ligy mužů čeká o víkendu benáteckou rezervu. V sobotu 8. února od 12:30 doma změří síly s Benešovem, tak přijďte hráče povzbudit!