30. 11. 2019 | Redakce

Startuje IV. charitativní týden Chance ligy! Zapojte se i vy

Benátky se stejně jako v loňském roce zapojí do Charitativního týdne Chance ligy. Unikátní akce, která letos proběhne v týdnu od 30. listopadu do 7. prosince 2019, se účastní všechny týmy Chance ligy, jež tak společně pomohou dobré věci. Výtěžek ze čtvrtého ročníku akce poputuje na konto projektu Klokánek organizace Fond ohrožených dětí. Pokud Vaše srdce bije nejen pro hokej, ale i pro dobrou věc, rozhodně si tuto akci nenechte ujít.

V letošním roce proběhne už IV. ročních Charitativního týdne Chance ligy, jenž spojuje všechny týmy soutěže v jednotné dobročinné akci. Na vybraných stadionech probíhají sbírky plyšáků či hygienických potřeb, celých 14 dní pak běží aukce unikátních hokejových předmětů a zážitků.

Do mnoha nemocnic či Klokánků bylo loni díky fanouškům darováno množství hraček a potřebných věcí. Díky charitativní aukci a příspěvku společnosti Chance přibylo na konto projektu Klokánek krásných 100 tisíc korun. Pojďte také přispět na dobrou věc. Benátky do aukce v letošní sezoně věnovaly dres JOSEFA MIKYSKY s podpisy všech hráčů současného kádru A týmu. I ostatní mužstva darovala spoustu zajímavých dárků. Pořiďte si benátecký dres nebo některou z dalších relikvií a pomozte dobré věci. Aukce začíná v sobotních 17:00 a najdete ji ZDE.

Další články

TABULKA LIGY
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
Tabuka 2020/2021 bude zveřejněna po prvním odehraném kole.
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
12.08.2020

Hampl za moře

V příští sezóně nebude oblékat benátecký dres osmnáctiletý obránce Jan Hampl. Jeho novým působištěm se stane tým Saint John Sea Dogs (QMJHL). Více se můžete dočíst https://liberecky.denik.cz/hokej_region/obrance-jan-hampl-miri-do-severni-ameriky-20200720.html


11.08.2020

Pravidla otevření ZS

Pravidla otevření zimního stadionu naleznete zde.


03.08.2020

Se Salzburgem zrušeno

Přípravné utkání proti Salzburgu, které se mělo konat 14.8. v Liberci, bylo hostujícím týmem zrušeno.