4. 10. 2022 | Tomáš Nejedlo

Ve středu do Jablonce s cílem napravit domácí porážku

Na domácí porážku s Pískem musejí benátečtí hokejisté rychle zapomenout. Nepovedený zápas se Středočeši budou snažit odčinit již tuto středu 5. října, když se vydají do Jablonce nad Nisou. Zápas bude pikantní hned pro celou řadu hráčů obou týmů, vždyť spousta hráčů působila v soupeřově kádru. Benátečtí Mrkvička s Králem v dresu Vlků hráli ještě loni, Kamil Bříška či Martin Tondr zažili ve městě bižuterie skvělé sezóny a takový Daniel Špaček v Jablonci přímo bydlí. V dresu soupeře pak třeba Bouřil s Foersterem zkoušeli v létě u Jizery štěstí, při spolupráci s Libercem pak benátecký dres oblékali třeba brankář Jelínek či útočník Maďar. Na jabloneckém ledě malých rozměrů nás čeká určitě napínavý zápas, startuje se v 18:00 hodin a průběh utkání přiblíží také textový on-line přenos!

Popis není dostupný.

Související články

TABULKA LIGY nadstavba sk. B
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
# Tým Z B
1. HC Benátky n.J. 11 59
2. HC Kobra Praha 11 57
3. HC Stadion Cheb 11 46
4. HK Kralupy n.Vltavou 11 44
5. HC Wikov Hronov 12 41
6. IHC Králové Písek 11 35
7. TJ HC Řisuty 11 24
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
26.01.2024

M. Bydžovský mistrem republiky

Náš hráč Matěj Bydžovský, který hostuje v Mladé Boleslavi, se včera stal mistrem republiky na mládežnickém mistrovství krajů ve Zlíně a Lhotě u Vsetína kategorie U15, když ve finále výběr Středočeského kraje vedený Martinem Škaloudem (syn asistenta „A“ týmu Benátek) porazil výběr Prahy 3:0 a získal tak poprvé v historii tohoto MČR krajů zlaté medaile! Gratulujeme!


04.01.2024

Novým hráčem Štrombach

Místo odcházejícího Jindřicha Plíška v benáteckém týmu zaujal jednadvacetiletý útočník Filip Štrombach. V letošní sezóně byl na hostování z Mělníka v druholigovém Hronově, kde sehrál 11 zápasů s bilancí 1+1. Stal se tak součástí této výměny a v Benátkách bude působit na střídavý start z přeborového Mělníka.


28.12.2023

Plíšek do Hronova

Dvacetiletý útočník Jindřich Plíšek opouští Benátky nad Jizerou, bylo mu ukončeno hostování z Mladé Boleslavi. Jeho novým působištěm se stal tým HC Wikov Hronov, kde sehrál již domácí utkání s pražskou Kobrou. V letošní sezóně v benáteckém dresu Plíšek sehrál 12 zápasů s bilancí 0+1.