27. 2. 2024 | Tomáš Nejedlo

Ve středu doma s Hronovem o pořadí před blížícím se předkolem play-off

V minulém domácím utkání s Pískem potřebovali benátečtí hokejisté získat alespoň bod k jistotě postupu do předkola play-off. Výhrou 4:3 nad letos oblíbeným soupeřem z Písku (Benátky s Jihočechy vyhrály za tři body ve všech čtyřech vzájemných utkáních) tak svěřenci trenérského tria Novák, Škaloud a Vorel dali razítko na postup do play-off, což se stalo po dlouhých sedmi letech (v té době ještě v prvoligové éře spolupráce s Libercem). V loňském ročníku Benáteckým postup do předkola unikl o bod, letos si ho zajistili již dvě kola před koncem nadstavby. Ve zbývajících dvou zápasech tak bude rozluštěna tajenka, na jakého soupeře v předkole Benátky narazí. Jisté v tuto chvíli je, že to bude jeden z dvojice Ústí nad Labem a Most. Pokud Benátky v obou posledních duelech nadstavby vyhrají, střetnou se s ústeckým Slovanem (předkolo startuje v úterý 5. března venku, ve čtvrtek 7. března pak doma). V ostatních případech bude záležet na výsledcích pražské Kobry, která společně s týmem od Jizery do předkola též postoupila. V nejbližším domácím utkání se Benátečtí utkají s Hronovem, s nímž mají letos zatím taktéž stoprocentní bilanci a nadstavbu pak Středočeši zakončí ve Slaném s tamními Řisuty. Věřme, že se Benátky na vyřazovací boje patřičně nachystají a my uvidíme ještě zajímavé zápasy! Zápas s Hronovem je v Benátkách na programu ve středu 28. února se začátkem v 18:00 hodin!

Související články

TABULKA LIGY nadstavba sk. B
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
# Tým Z B
1. HC Benátky n.J. 12 62
2. HC Kobra Praha 12 58
3. HC Stadion Cheb 12 48
4. HK Kralupy n.Vltavou 12 44
5. HC Wikov Hronov 12 41
6. IHC Králové Písek 12 38
7. TJ HC Řisuty 12 24
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
24.06.2024

Zemřel Petr Hendrych

Jsou zprávy, které se nepíší opravdu lehce...Ve věku 61 let zemřel po dlouhé těžké nemoci dlouholetý benátecký srdcař - kustod Petr "Prkýnko" Hendrych. Tuto funkci obětavě vykonával neuvěřitelných 24 let v prvoligové i druholigové éře a nedílnou součástí benátecké střídačky byl i v uplynulé sezóně. Do poslední chvíle věřil, že se v novém ročníku opět postaví na své místo u vrátek mantinelu, odkud si ho všichni tak dobře pamatujeme. Několik generací hokejistů, kterým tento povoláním truhlář za ty roky dělal potřebný servis, mu tak věnuje malou vzpomínku do hokejového nebe! Čest jeho památce!


21.05.2024

Výroční zpráva 2023

Výroční zpráva HC Benátky nad Jizerou 2023


11.04.2024

Valná hromada

Klub HC Benátky nad Jizerou zve všechny své členy a příznivce na valnou hromadu, která se uskuteční ve čtvrtek 25. dubna od 18:00 hodin v prostorách VIP na zimním stadionu v Benátkách.