Oficiální web HC Benátky nad Jizerou - www.hokejbenatky.cz
ON-LINE: 17. kolo - LHK Jestřábi Prostějov - HC Benátky nad Jizerou, pondělí 22. října od 18:00 hodin!

Rozpis ledu

 

ANKETA

Na jakém místě se budou Benátečtí nacházet po 1. čtvrtině soutěže?

Celkem hlasovalo 649 fanoušků.
 

FACEBOOK

 
 
 

Bartoloměj Salanský

Bartoloměj Salanský vystřídal od sezóny 2008/09 na postu manažera klubu Petra Antala. Redakce si vyhrazuje právo smazat nesmyslné či dokonce vulgární příspěvky. Otázky na chod klubu, složení kádru apod., směřujte výhradně na pana Salanského, nikoliv na redakci.

Pokládání otázek bylo na žádost vedení klubu ukončeno. Děkujeme za pochopení!

» Přehled offline rozhovorů

text příspěvku:
jméno:email:město / tým:
Otázky - Odpovědivyplňte prosím všechny kolonky     

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.
Zobrazuji odpovědi 0 - 9 z 136 odpovědí v této kategorii celkem.

Staroch (Bohemians 1905)02.09.2012 / 02:26
Barte,Barte... Jsem tu po velmi dlouhé době,doufal jsem,že se trochu chytneš za nos,ale koukám,že jsem se spletl. Pokud Ti to vyhovuje,dál žij ve své nabubřelosti a aroganci vůči všem kdo chtějí od Tebe alespoň trochu normální odpověď kolem dění v benáteckém klubu.
Vidno,že vůl zůstane volem...
Z Tebe je zajisté blivno spoustě obyčejným lidem zapáleným pro tuto hru...
Pozdravuj všechny své nohsledy a ať se Vám dál daří vše tak kurvit jak doteď... HOVADA!!!Odpověď:
Koukám, že jsi stále zakomplexovaný stejně jako před pěti lety. Přeju ti brzké uzdravení.

p.p.m (mirek.pycha.97@seznam.cz - bnj)24.08.2012 / 16:24
pane salansky vse nej k svatku

Odpověď:
Dobrý den, děkuji.

Tonda Fišer (Liberec)08.08.2012 / 10:34
Dobrý den pane Salanský,
mohl by jste mi prosím nějak osvětlit rošádu Vošvrda - Blažíček ?

Děkuji a hezký den

Odpověď:
Dobrý den, jelikož jsme oficiální farmou Bílých Tygrů Liberec, tak jsou tyto změny naprosto běžné. V průběhu sezóny jich ještě bude nepočítaně.

jan novák (kosmonosy)06.08.2012 / 08:08
Dobrý den,od kdy bude veřejné bruslení?

Odpověď:
Dobrý den, veřejné bruslení začne v průběhu měsíce září.

Josef Pojer (jooosefpooojer@email.cz - jihlava)02.08.2012 / 21:30
Mohl bych se zeptat co je s Tomášem Hobzou? po případě kam odešel??

Odpověď:
Dobrý den, s Tomášem Hobzou byla předčasně ukončena smlouva. O jeho momentálním působišti nevím.

karlík (BNJ)03.05.2012 / 20:32
Kdepak se nám poděl Artur Budáč???

děkuji za odpověď....

Odpověď:
Dobrý den, Arturu Budáčovi byl nabídnut post hlavního trenéra juniorského týmu v Mělníku. Bylo to z toho důvodu, aby měl dohled nad našimi hráči v tomto klubu a pomohl též s odvážením benáteckých kluků na tréninky. Panem Bartoněm byla nabídnuta i finanční výpomoc v tom, že Benátky by Arturovi platili polovinu mzdy, kterou by dostal od Mělníka. Podle informací se ale Mělník nedohodl s Arturem Budáčem na podmínkách.

Jan Jiroušek (jir.john@seznam.cz - Benátky ???)01.05.2012 / 21:45
Rád bych věděl co s náma bude ? Přesněji nejen s mým synem, ale s celým ročníkem 1994. Po přečtení článku jak dopadla valná hromada je mi na blití. Všechny kluky jste hodili do jednoho pytle, jak ty dobrý tak ty špatný. Všechny jste prostě poslali z ledu.
Syn poprvé v Benátkách přišel na led v šesti letech a dnes když má přestoupit do juniorky, tak ne vlastní vinou musí skončit s hokejem. Hokej tak budou hrát jen ti co na to mají a ne ti co opravdu chtějí a umí. To je výchova mládeže ?
Už jsem to říkal několikrát v sezoně. Nejsem tak ekonomicky silný, abych mohl ( tedy vozit syna ) jezdit trénovat do Mělníka, nejsem tak ekonomicky silný jak si někteří trenéři a funkcionáři klubu myslí, že jsou všichni rodiče. Rodiče nejsou dojná kráva. Vím, že mi odpovíte, že je to jen můj problém a tedy ať můj syn skončí. Jenže VY jste takto poslali z ledu celý jeden ročník kluků, který pod vedením trenéra dopadl jak dopadl.
Vedení klubu by se mělo nad sebou zamyslet. Nikdo s náma - rodičema, nekomunikuje, nikdo nikoho neinformuje. Odvážil jsem se zde napsat a vím, že jiní rodiče se toto neodváží. Raději jsou zticha a platí.
Může tedy vedení klubu s náma rodičema komunikovat ? Opravdu je Vám ročník 1994 tak na obtíž, že s náma nechcete nic mít ?
Můj telefon, stejně tak mejl je k dispozici u Vás, tak mi prosím sdělte co mám já a syn dělat dál. Přesněji tuto informaci rád předám dalším rodičům.
Odpověď:
Dobrý den pane Jiroušku, ponechání benátecké juniorky v Mělníku je rozhodnutí zdejšího výboru, na kterém se tuto sezónu již nic nezmění. Nikdo od nás kluky nevyhodil, jsou nadále hráči Benátek nad Jizerou, byli jen uvolněni na hostování. Jsou dva hlavní důvody, které k tomu vedou. Ten první je ekonomický, ten druhý je ten, že si A-mužstvo bere výkonnostně lepší juniory z Liberce. Výbor vrátí zpět juniorku třeba hned v příští sezóně, když se uvidí, že někteří hráči jsou perspektivní a starší dorost bude mít dostatek svých hráčů pro juniorku a bude mít výsledky. Už nyní ale víme, že ve skupině, kam spadlo z extraligy Kladno a naopak Ústí nad Labem do extraligy nepostoupilo, to bude velmi těžké. Ptáte se, co s vaším synem? Pokud vím, tak v Mělníku se neplatí příspěvky, to by vám mohlo pomoci, nebo ho dejte do jiného bližšího oddílu, tak jak jste to dělal v posledních letech, když váš syn působil v Nymburce. Doufám, že jsme si vše vysvětlili, více už k tomu není, co dodávat.

JAN NOVÁK (KOSMONOSY)15.03.2012 / 08:47
DOBRÝ DEN,BUDE JEŠTĚ VEŘEJNÉ BRUSLENÍ S HUDBOU?MOHU SI VZÍT SEBOU HOKEJKU A PUK?DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ

Odpověď:
Dobrý den, termíny veřejného bruslení naleznete na rozpisu ledu na aktuální období, který naleznete na hlavní stránce v levé části stránky pod menu. Hokejku a puk si s sebou vzhledem k bezpečnosti ostatních bruslících neberte.

Karel (hokejka77@atlas.cz - Benátky nad Jizerou)23.02.2012 / 13:09
Dobry den pane Salanský.Doufam,že bude playoff chytat dvojce Vošvrda-Stejskal.Předvadějí skvělou formu Vošvrdu střída Pinc.Stejskala střídá Blažíček opravdu nádhera nedá se na ně dívat.Ještě,že jsme nahrali nějaké body ze začátku soutěže,jinak jsme hrali o udržení v 1 lize.

Odpověď:
Dobrý den, v play-off bude zatím nasazována brankářská dvojice Vošvrda - Blažíček, která prokázala, že má momentálně formu.

Lukáš Uhlíř (u.jika@seznam.cz - olomouc)23.02.2012 / 00:09
Dobrý den , prosím jakeé budou ceny vstupenek na play-off? Chystáme k vám zájezd :-)

Odpověď:
Dobrý den, nemění se, tedy 40 Kč pro dospělého, 10 Kč pro seniora.


Další stránky
123456>>
 
 
© Copyright 2006 - 2018 eSports.cz, Hokej BenátkyInformace o autorských právech | RSS RSS kanál TOPlist