14. 2. 2022 Ondřej Nejedlo

O postupujícím muselo rozhodnout až prodloužení

ČF2, pondělí 14. 2. 2022
Benátky n.J. - B - Sedlčany BEB - SED
Postup přes sedlčanský Tatran rozhodně nebyl pro benátecké béčko jednoduchým oříškem. Také v Benátkách nad Jizerou muselo rozhodnout až prodloužení. Hosté vedli již od 6. minuty zásluhou Náprstka. V polovině zápasu vyrovnal Votoupal a nerozhodným stavem 1:1 také skončil druhý zápas. V prodloužení byli šťastnější domácí hokejisté, kteří zásluhou Křenka vybojovali postup a v semifinále se mohou těšit na nedaleké Neratovice.
Benátky n.J. - B: Šuhájek - Švach, Suk, Tišev, Haspeklo, Macura, Procházka - Křenek, Votoupal, Belas, Hošek, Mocek, Horáček, Kotrbatý, Najč, Karli.
Sedlčany: Hlaváček - Šebek, Švagr, T. Spilka, Chwastek, Macháč, Mašek, Grin, Vild - O. Spilka, Náprstek, Pospíšil, Burián, V. Černý, Bém, Bartoš, F. Černý.
Branky a nahrávky: 30. Votoupal (Křenek), 64. Křenek - 6. Náprstek (Pospíšil, Bém). Rozhodčí: Macháč - Holec, Soukup st. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 170.

Luděk Škaloud (HC Benátky nad Jizerou "B"): Stejně jako včera, jsme jako první inkasovali. Podařilo se nám vyrovnat a zápas byl do poslední chvíle otevřený. Zaplaťpánbůh náš Křenek zavelel, podobně jako při včerejším utkání, k obratu. Limituje nás, že naši kluci nejsou schopni dát branku. Máme hráče, kteří nejsou góloví. Chybí nám branky Martina Hoška, který je naším střelcem, avšak v posledních dvou měsících mu to tam nepadá, branky nestřílí ani v tréninku. Víme z předchozích let, že většinu branek nám tu zařizuje on. Pokud se k němu nepřidají další hráči, máme problém.