13. 2. 2022 Ondřej Nejedlo

V Sedlčanech uhrálo béčko cennou remízu

ČF1, neděle 13. 2. 2022
Sedlčany - Benátky n.J. - B SED - BEB
Remíza, která se počítá. Hráči benátecké rezervy vstoupili do čtvrtfinále play-off Krajské soutěže nerozhodným výsledkem, který ve finální fázi může hrát důležitou roli. Před velmi pěknou diváckou kulisou v Sedlčanech dlouho tahali za kratší konec pomyslného provazu. Na začátku třetí části hosté prohrávali už 1:3. Poté však v přesilové hře snížil Haspeklo a šest minut před koncem dotáhl ztrátu Votoupal. Pokud dnes od 16 hodin hráči béčka téhož soupeře doma porazí, postupují do semifinále.
Sedlčany: Hlaváček - Šebek, Švagr, T. Spilka, Chwastek, Macháč, Mašek, Grin, Vild - O. Spilka, Náprstek, Pospíšil, Burián, V. Černý, Bém, Bartoš, F. Černý.
Benátky n.J. - B: Šuhájek - Suk, Švach, Haspeklo, Macura, Procházka, Tišev - Křenek, Švejda, Husák, Mocek, Horáček, Votoupal, Najč, Kotrbatý, Hošek.
Branky a nahrávky: 26. V. Černý (Pospíšil, Macháč), 29. Bém (Pospíšil, Náprstek), 42. Švagr - 41. Křenek, 46. Haspeklo (Horáček), 54. Votoupal (Mocek). Rozhodčí: Kálal st. - Kálal ml., Novotný. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 250.

Ohlasy trenérů

Luděk Škaloud (HC Benátky nad Jizerou "B"): Máme mladé mužstvo s ne tolik zkušenými hráči. Proti nám nastoupil sedlčanský tým, který má svůj kádr déle pohromadě se staršími hráči, kteří jsou vyspělejší a hokejovější. Do utkání jsme vstoupili nervózněji. Nevyvíjelo se pro nás vůbec dobře, protože jsme po dvou třetinách prohrávali 0:2. Poté jsme sice snížili, ale brzy opět inkasovali. Zvýšili jsme bojovnost a nasazení, vrátilo se nám to ve vyrovnání na 3:3 a v dobré pozici pro domácí zápas.
TABULKA LIGY
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
Tabuka 2022/2023 bude zveřejněna po prvním odehraném kole...
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
29.03.2022

Valná hromada

Valná hromada hokejového klubu HC Benátky nad Jizerou se koná 7.4.2022 od 18 hodin na ZS v Benátkách nad Jizerou.


22.09.2021

Dopravní omezení

Vzhledem k dopravnímu omezení v ulici Mělnická, která je příjezdovou cestou k zimnímu stadionu, doporučujeme divákům dnešního utkání "A" týmu s Třebíčí, aby přijeli s časovým předstihem a vyhnuli se případným kolonám.


11.05.2021

Podcast s Pabiškou

Zajímavé povídání s oporou benáteckého týmu Lukášem Pabiškou a jeho bratrancem Davidem pod taktovkou známého sporťáka Pavla Petra si můžete poslechnout zde!