Oficiální web HC Benátky nad Jizerou - www.hokejbenatky.cz
ON-LINE: 17. kolo - LHK Jestřábi Prostějov - HC Benátky nad Jizerou, pondělí 22. října od 18:00 hodin!

Rozpis ledu

 

ANKETA

Na jakém místě se budou Benátečtí nacházet po 1. čtvrtině soutěže?

Celkem hlasovalo 669 fanoušků.
 

FACEBOOK

 
 
 

Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2009 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.5.Nový SMS servisChcete být informováni o nejžhavějších novinkách z klubu? Nechcete, aby Vám unikl jakýkoliv přestup do klubu? Objednejte si SMS servis a získejte díky mobilnímu telefonu vždy ty nejaktuálnější klubové informace. SMS servis můžete objednávat zde.
26.5.Dorost vyráží opět na rafty!Jak se již stalo tradicí, benátečtí dorostenci opět během letní přípravy vyráží na rafty v Praze - Tróji. Sraz je 15:45 v areálu Loděnice FTVS UK. Pro nově hráče je návod jak se dostat do areálu Loděnice zde .
22.5.Přátelské zápasy byly zveřejněPřátelské zápasy na sezónu 2009/2010 najdete v sekci zápasy. Benátecký tým se mimojiné utká s extraligovými týmy BK Mladá Boleslav, Bílí Tygři Liberec.
20.5.V 1. kole do ChrudimiVelmi obtížný los potkal hokejisty Benátek na úvod soutěže. V prvním kole zavítají na horký led do Chrudimi. První domácí zápas bude proti mužstvu HC Znojemští Orli, načež další utkání bude v Chomutově. Kompletní rozpis mistrovských zápasů zveřejníme v brzké době. Kompletní rozpis přátelských zápasů už dnes!
20.5.Kica a Slavík v BenátkáchS týmem Benátek nad Jizerou se připravují dva útočníci Petr Kica a Josef Slavík z Písku. Tuto informaci uvedl na webových stránkách jihočeského klubu sportovní manažer Ing. Pavel Horažďovský. Článek o pohybu v týmu Benátek (odchody a příchody) přineseme již zítra!!!
19.5.Před podpisem je smlouva s JozObránce Jozef Lukáč, který v minulé sezóně již působil v dresu Benátek, se pravděpodobně vrátí do našeho týmu. Uvedl to manažer benáteckého klubu Bartoloměj Salanský v rozhovoru na oficiálních stránkách klubu Bílí Tygři Liberec. Jozef Lukáč na konci sezóny působil v týmu HC Vrchlabí, zahrál si také extraligu v barvách mateřského klubu BK Mladá Boleslav.
13.5.Informace pro děti a rodiče 3.Pravidelné tréninky 3+4 třídy (ročník 2000 a 2001) jsou pondělí, středa, čtvrtek vždy v 17:00 hodin. Sraz je na parkovišti za Zimním Stadionem!
6.5.Soupiska se pomalu utváříV průběhu příštího týdne bude dotvořena soupiska hráčů, kteří se připravují v Liberci. Tato soupiska ještě zdaleka nebude konečná, dají se očekávat ještě změny, o kterých budeme včas informovat.
5.5.Lukáš Pabiška do BoleslaviÚtočník Lukáš Pabiška, který v loňské sezóně ve čtyřech případech oblékl dres Benátek a kterému nebyla prodloužena smlouva v Liberci, je novou posilou hokejistů BK Mladá Boleslav.
4.5.Drábek v BenátkáchObránce Václav Drábek, který kvůli zranění vynechal závěr sezóny, bude i v nadcházející sezóně oblékat barvy Benátek. Bylo mu prodlouženo hostování z týmu BK Mladá Boleslav.
 
 
© Copyright 2006 - 2018 eSports.cz, Hokej BenátkyInformace o autorských právech | RSS RSS kanál TOPlist