Oficiální web HC Benátky nad Jizerou - www.hokejbenatky.cz
ON-LINE: Příprava - HC Slavia Praha - HC Benátky nad Jizerou, čtvrtek 16. srpna od 17:30 hodin!
Pojď hrát hokej

Rozpis ledu

 

ANKETA

Kdo se vám v letošní sezoně nejvíce líbil?
Patrik Maier
 
 372
Matěj Psota
 
 732
Někdo jiný
 
 433

Celkem hlasovalo 2618 fanoušků.
 

FACEBOOK

 
 
 

Benátky jedou do Ústí, naváží na výhru ze začátku přípravy?

Věra Novotná, 28.08.2017

Start WSM ligy se blíží a týmy mají poslední šance doladit co potřebují. Hokejisté Benátek nad Jizerou odehrají předposlední přípravné utkání na ledě celku HC Slovan Ústí nad Labem. V rámci třetího přípravného duelu se svěřenci trenéra Kudrny střetli na domácí půdě právě se Slovanem. Soupeř nakonec od Jizery odjížděl s prohrou 2:6. Jak dopadne odvetné utkání, sledujte 29. srpna v 18:00 prostřednictvím serveru onlajny.com.


Tento článek patří k zápasu:  0.kolo, UNL - BEN 4:2 

Uplynulý ročník týmu z Ústí nad Labem jsme Vám přinesli v preview před prvním vzájemným duelem. Naleznete tam také informace o obnoveném kádru a bilanci vzájemných zápasů sezony 2016/2017.

Dosavadní příprava Slovanu

Zápasová bilance našeho ústeckého soupeře je prozatím vyrovnaná v poměru tří výher a tří porážek. Vše začalo na ledě Litvínova, který si už v první třetině vybudoval slibný náskok čtyř branek, jenž v pohodě ubránil a zvítězil 6:3. Následovaly dvě výhry. První přišla v podobě fotbalového vítězství 1:0 nad Litoměřicemi a následně si Ústí nad Labem poradilo i s Kadaní, kterou přehrálo 3:1.

Vítězný double vystřídal stejný počet porážek. Nejprve si se Slovanem poradily Benátky (2:6) a následně si na Ústecké vyšlápla Kadaň v odvetném utkání (3:5). V dosavadním posledním přípravném zápase se Slovanu postavily Litoměřice, které ale na domácím ledě padly 3:4.

Přehled zápasů Ústí nad Labem v přípravě

HC Verva Litvínov vs. HC Slovan Ústí nad Labem 6:3

HC Slovan Ústí nad Labem vs. HC Stadion Litoměřice 1:0

SK Trhači Kadaň vs. HC Slovan Ústí nad Labem 1:3

HC Benátky nad Jizerou vs. HC Slovan Ústí nad Labem 6:2

HC Slovan Ústí nad Labem vs. SK Trhači Kadaň 3:5

HC Stadion Litoměřice vs. HC Slovan Ústí nad Labem 3:4

Poslední vzájemný zápas

HC Benátky nad Jizerou vs. HC Slovan Ústí nad Labem 6:2

Branky a nahrávky: 3. Bělohorský (Teplý), 14. Vlach (Psota), 25. Psota (Veselý), 33. Hrníčko (A. Dlouhý, Bednář), 43. Bělohorský (Bittner, Průžek), 58. Špaček (Psota) – 57. Dufek, 58. Melka (Roubík).

Sestava Benátek: Stezka (Kořenář) – Kolmann, Husa, Bednář, Havlín, Maier, Tržický – A. Dlouhý, Chrtek, Hrníčko – Psota, Veselý, Špaček – Hrabík, Vlach, Teplý – Bělohorský, Bittner, Průžek.

Sestava Ústí nad Labem J. Dlouhý (Soukup) – Husák, Bernad, Brož, Vágner, Vaněk, Hes, Zdvořáček, Hucek – Macek, Roubík, Melka – Sladkovský, Vrdlovec, Navarra – Dufek, Volf, Severa – Uhlík, Musliu, Planý.


hodnocení článku  12345
Aktuální hodnocení (jako ve škole): 2,93 (hlasovalo 269 fanoušků)

 
 
© Copyright 2006 - 2018 eSports.cz, Hokej BenátkyInformace o autorských právech | RSS RSS kanál TOPlist