28. 9. 2024 | Redakce

Pojď hrát hokej na benáteckém stadionu

Hokejový oddíl HC BENÁTKY NAD JIZEROU organizoval ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje již devátý náborový den a to 28.9.2024.

Nábor začínal v 9.00 a zúčastnili se ho jako v minulosti nejen úplní nováčci (dorazilo 18 dětí!), ale i děti, které začaly hrát již v minulosti. Na ledové ploše byli účastníci rozděleni do 5 skupin. V jedné časti hřiště byli úplní začátečníci, kteří bruslili hlavně s hrazdičkami, na druhém stanovišti hráli na honěnou ve skupinkách, na třetím absolvovali překážkovou dráhu, na čtvrtém si zahráli hokej s hráči našich mládežnických kategorií a na posledním si vyzkoušeli, jaké je to jet samostatný nájezd na brankáře. V jednom okamžiku se na ledě prohánělo kolem 20ti dětí. Na úplný závěr jsme mezi malé bruslaře vypustili nafouknuté balónky. Moc dlouho nafouknuté nevydržely. V úplném závěru se všichni společně vyfotografovali, i když někteří unavení již foto ani neabsolvovali.

Na akci se podílelo 10 trenérů. Akce se podařila. Každý nový účastník si odnesl hodně dárků od hokejového klubu HC Benátky n/J a Českého svazu ledního hokeje.

Rodiče se dozvěděli, kdy se trénuje, co budou do budoucna děti potřebovat, za jakých finančních podmínek se dá hokej v Benátkách hrát, jaké jsou kategorie a jaké soutěže se v Benátkách hrají.

Další články

2. liga 2024/25 - Západ
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
# Tým Z B
1. HC Tábor 39 102
2. HC Příbram 39 92
3. HC Stadion Vrchlabí 39 82
4. HC Wikov Hronov 39 68
5. HC Kobra Praha 39 66
6. HC Benátky n.J. 39 65
7. IHC Králové Písek 39 54
8. Slovan Ústí n.Labem 39 52
9. HK Kralupy n.Vltavou 39 52
10. HC Děčín 39 46
11. MOSTEČTÍ LVI 39 43
12. HC Stadion Cheb 39 36
13. SK Kadaň 39 34
14. TJ HC Řisuty 39 27
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
02.03.2025

Béčko udrželo krajskou ligu

Po těsné porážce 1:2 v Hořovicích zvládlo benátecké béčko rozhodující zápas o udržení krajské ligy na výbornou a soupeře Spartak Žebrák doma po gólech Najče, Kusého, Macury, Hejňáka a Votoupala přehrálo jasně 5:0 a zajistilo si příslušnost této soutěže i pro příští ročník.


18.02.2025

B tým zvládl první play-down

Benátecké béčko zvládlo první duel o záchranu krajské ligy s Žebrákem na výbornou. Na výhře 7:1 se pěti kanadskými body podílel Tomáš Andris. K jeho jednomu gólu se přidali střelci dvakrát Hošek a po jednom Douša, Horáček, Švejda a Haspeklo. Odveta je na programu v sobotu 22. února na ledě hořovické nafukovačky.


07.02.2025

Béčko s Benešovem

Důležitý duel o záchranu krajské ligy mužů čeká o víkendu benáteckou rezervu. V sobotu 8. února od 12:30 doma změří síly s Benešovem, tak přijďte hráče povzbudit!