Soupiska | MUB 2017/2018

# jméno narozen věk výška váha hůl
  Václav Pazderník 26.11.1995 21 let      
  Wayne Aarts 3.4.1998 19 let      
  Matěj Štrait 20.7.2000 16 let      
  Václav Kysela 23.6.1998 18 let 168 cm 62 kg P
  Filip Král 20.10.1998 18 let 172 cm 67 kg L
  Lukáš Šípek 7.12.1996 20 let 173 cm 78 kg L
  David Horáček 3.11.1999 17 let 174 cm 61 kg P
  Ondřej Švejda 28.5.1996 21 let 175 cm 70 kg L
  Daniel Novotný 27.4.1997 20 let 175 cm 85 kg L
  Evžen Bašus 11.1.1994 23 let 175 cm 66 kg L
  Pavel Douša 3.3.2000 17 let 175 cm 67 kg P
  Ladislav Kroupa 15.9.1997 19 let 178 cm 85 kg P
  Jakub Bukolský 4.8.1994 22 let 179 cm 99 kg L
  Martin Hošek 23.1.1998 19 let 179 cm 79 kg L
  Jan Votoupal 23.4.1998 19 let 180 cm 66 kg L
  Václav Matoušek 18.6.1996 20 let 180 cm 77 kg L
  Matouš Kotrbatý 19.9.1997 19 let 180 cm 73 kg P
  Václav Haspeklo 11.2.1999 18 let 180 cm 85 kg L
  Jiří Šembera 7.1.1987 30 let 182 cm 90 kg  
  Vojtěch Odcházel 19.1.1990 27 let 182 cm 78 kg L
  Ondřej Karli 15.9.1999 17 let 184 cm 72 kg L
  Tomáš Macura 17.10.1996 20 let 185 cm 85 kg L
  Zdeněk Tišev 5.10.1997 19 let 185 cm 79 kg L
  Václav Zejda 7.9.1997 19 let 185 cm 78 kg L
  Václav Soukup 24.4.1989 28 let 188 cm 85 kg P
  Ondřej Šuhájek 13.3.2000 17 let 188 cm 85 kg L
  David Rudolph 25.10.1999 17 let 188 cm 89 kg L

Průměr:   20 let   180 cm   78 kg

Sezóny

TABULKA LIGY nadstavba sk. B
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
# Tým Z B
1. HC Benátky n.J. 12 62
2. HC Kobra Praha 12 58
3. HC Stadion Cheb 12 48
4. HK Kralupy n.Vltavou 12 44
5. HC Wikov Hronov 12 41
6. IHC Králové Písek 12 38
7. TJ HC Řisuty 12 24
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
21.05.2024

Výroční zpráva 2023

Výroční zpráva HC Benátky nad Jizerou 2023


11.04.2024

Valná hromada

Klub HC Benátky nad Jizerou zve všechny své členy a příznivce na valnou hromadu, která se uskuteční ve čtvrtek 25. dubna od 18:00 hodin v prostorách VIP na zimním stadionu v Benátkách.


27.03.2024

Velikonoční memoriály

Ve velikonočním čase se na ZS v Benátkách budou konat dva tradiční turnaje mládeže. Ve čtvrtek 28. března od 8:00 Memoriál Tomáše Hraběte kategorie U10 a o den později - v pátek 29. března od 8:00 hodin také od 8:00 Memoriál PhDr. Bohumila Bartoně kategorie U12. Tak přijďte fandit!