Výsledkový servis

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny HKM KLA KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

46 16.02.2020 Třinec Vítkovice 2:3
46 16.02.2020 Litvínov Ml. Boleslav 2:3sn
46 16.02.2020 Liberec Kladno 5:4
46 16.02.2020 Plzeň Olomouc 3:0
46 16.02.2020 Sparta K. Vary 6:3
46 16.02.2020 Pardubice Zlín 3:2
45 15.02.2020 Ml. Boleslav Plzeň 3:1
45 14.02.2020 Třinec Hr. Králové 6:0
45 14.02.2020 Zlín Liberec 2:4
45 14.02.2020 K. Vary Kometa 9:1
45 14.02.2020 Vítkovice Pardubice 3:5
45 14.02.2020 Olomouc Kladno 4:0
44 12.02.2020 Třinec Ml. Boleslav 4:6
44 12.02.2020 Kladno Zlín 2:3
44 12.02.2020 Kometa Vítkovice 2:5
44 12.02.2020 Liberec Litvínov 5:4p
44 12.02.2020 Sparta Hr. Králové 2:3
44 11.02.2020 Plzeň K. Vary 3:1
48 04.02.2020 Sparta Vítkovice 4:2
43 02.02.2020 Hr. Králové Pardubice 3:4
43 02.02.2020 Litvínov Třinec 2:3
43 02.02.2020 K. Vary Olomouc 2:4
43 02.02.2020 Zlín Plzeň 4:0
43 02.02.2020 Vítkovice Kladno 3:0
43 02.02.2020 Sparta Kometa 4:3p
43 02.02.2020 Ml. Boleslav Liberec 4:1
42 31.01.2020 Třinec Sparta 5:1
42 31.01.2020 Olomouc Zlín 3:1
42 31.01.2020 Plzeň Hr. Králové 2:3sn
42 31.01.2020 Pardubice Litvínov 1:2
42 31.01.2020 Kometa Ml. Boleslav 2:1sn
42 31.01.2020 Liberec Vítkovice 1:2sn
42 31.01.2020 Kladno K. Vary 4:5p
41 29.01.2020 Sparta Liberec 2:6
41 28.01.2020 Litvínov Plzeň 5:1
41 28.01.2020 Ml. Boleslav Olomouc 3:0
41 28.01.2020 Vítkovice Zlín 1:0
41 28.01.2020 K. Vary Pardubice 2:3sn
41 28.01.2020 Kometa Třinec 1:0
41 28.01.2020 Hr. Králové Kladno 4:1
40 26.01.2020 Pardubice Ml. Boleslav 2:3p
40 26.01.2020 Kometa Litvínov 4:3sn
40 26.01.2020 Kladno Třinec 1:2
40 26.01.2020 Liberec Hr. Králové 5:1
40 26.01.2020 Plzeň Sparta 6:3
40 26.01.2020 Zlín K. Vary 5:6p
40 26.01.2020 Olomouc Vítkovice 4:5sn
39 24.01.2020 Plzeň Třinec 5:2
39 24.01.2020 Vítkovice Hr. Králové 1:4
39 24.01.2020 Olomouc Sparta 4:1
39 24.01.2020 Kladno Litvínov 3:5
39 24.01.2020 Pardubice Kometa 4:2
39 24.01.2020 Liberec K. Vary 2:3
39 24.01.2020 Zlín Ml. Boleslav 4:1
31 22.01.2020 Ml. Boleslav Třinec 1:2
29 21.01.2020 Vítkovice Liberec 3:7
38 19.01.2020 Třinec Liberec 4:3
38 19.01.2020 Kometa Plzeň 5:2
38 19.01.2020 Litvínov Olomouc 1:3
38 19.01.2020 Vítkovice K. Vary 0:3
38 19.01.2020 Hr. Králové Zlín 4:2
38 19.01.2020 Sparta Pardubice 2:1p
38 19.01.2020 Ml. Boleslav Kladno 5:2
37 18.01.2020 Zlín Sparta 4:1
37 17.01.2020 K. Vary Ml. Boleslav 2:4
37 17.01.2020 Vítkovice Litvínov 5:3
37 17.01.2020 Olomouc Hr. Králové 2:0
37 17.01.2020 Liberec Plzeň 7:1
37 17.01.2020 Pardubice Třinec 2:3
37 17.01.2020 Kladno Kometa 5:1
44 14.01.2020 Pardubice Olomouc 3:2sn
24 14.01.2020 Plzeň Liberec 3:2
36 12.01.2020 Třinec Olomouc 2:3sn
36 12.01.2020 Litvínov Zlín 2:6
36 12.01.2020 Hr. Králové K. Vary 5:0
36 12.01.2020 Sparta Kladno 4:8
36 12.01.2020 Liberec Kometa 5:0
36 12.01.2020 Plzeň Pardubice 5:0
36 11.01.2020 Ml. Boleslav Vítkovice 6:3
35 10.01.2020 Zlín Třinec 2:4
35 10.01.2020 K. Vary Litvínov 3:2p
35 10.01.2020 Olomouc Kometa 1:2
35 10.01.2020 Liberec Pardubice 5:2
35 10.01.2020 Kladno Plzeň 1:3
35 10.01.2020 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:3p
35 10.01.2020 Sparta Vítkovice 5:3
34 07.01.2020 Sparta Ml. Boleslav 3:2sn
34 05.01.2020 Kometa Zlín 2:3sn
34 05.01.2020 K. Vary Třinec 1:2p
34 05.01.2020 Liberec Olomouc 4:1
34 05.01.2020 Plzeň Vítkovice 6:4
34 05.01.2020 Pardubice Kladno 3:4p
45 04.01.2020 Litvínov Sparta 2:3
33 03.01.2020 Zlín Pardubice 4:1
33 03.01.2020 Kladno Liberec 2:0
33 03.01.2020 Olomouc Plzeň 2:3sn
33 03.01.2020 Hr. Králové Kometa 2:1p
33 02.01.2020 K. Vary Sparta 3:5
32 30.12.2019 Plzeň Ml. Boleslav 3:2sn
32 30.12.2019 Kometa K. Vary 9:1
32 30.12.2019 Liberec Zlín 2:1
32 30.12.2019 Pardubice Vítkovice 2:4
32 30.12.2019 Kladno Olomouc 3:4p
32 30.12.2019 Sparta Litvínov 8:4
31 28.12.2019 Kometa Vítkovice 3:1
31 28.12.2019 Zlín Kladno 6:0
31 28.12.2019 Litvínov Liberec 3:4
31 28.12.2019 K. Vary Plzeň 4:3p
31 28.12.2019 Hr. Králové Sparta 5:2
31 28.12.2019 Olomouc Pardubice 1:2
30 26.12.2019 Liberec Ml. Boleslav 2:0
30 26.12.2019 Plzeň Zlín 2:4
30 26.12.2019 Olomouc K. Vary 4:2
30 26.12.2019 Pardubice Hr. Králové 1:4
30 26.12.2019 Kometa Sparta 5:3
30 26.12.2019 Kladno Vítkovice 2:1
29 22.12.2019 K. Vary Kladno 3:1
29 22.12.2019 Litvínov Pardubice 4:3sn
29 22.12.2019 Zlín Olomouc 8:6
29 22.12.2019 Sparta Třinec 3:2
29 22.12.2019 Ml. Boleslav Kometa 5:4p
29 22.12.2019 Hr. Králové Plzeň 0:3
28 20.12.2019 Plzeň Litvínov 6:2
28 20.12.2019 Kladno Hr. Králové 3:1
28 20.12.2019 Zlín Vítkovice 3:2p
28 20.12.2019 Pardubice K. Vary 5:6p
28 20.12.2019 Liberec Sparta 4:1
28 20.12.2019 Olomouc Ml. Boleslav 3:2sn
27 18.12.2019 Třinec Kladno 2:1sn
27 18.12.2019 Litvínov Kometa 5:2
27 18.12.2019 Vítkovice Olomouc 5:3
27 18.12.2019 K. Vary Zlín 3:2sn
27 18.12.2019 Hr. Králové Liberec 2:3sn
27 18.12.2019 Sparta Plzeň 2:1p
27 17.12.2019 Ml. Boleslav Pardubice 4:1
28 16.12.2019 Třinec Kometa 1:4
26 08.12.2019 Třinec Plzeň 5:2
26 08.12.2019 Litvínov Kladno 4:1
26 08.12.2019 Hr. Králové Vítkovice 0:2
26 08.12.2019 Ml. Boleslav Zlín 3:6
26 08.12.2019 Sparta Olomouc 1:2
26 08.12.2019 K. Vary Liberec 3:2sn
26 08.12.2019 Pardubice Kometa 6:2
25 07.12.2019 Pardubice Sparta 4:3
25 06.12.2019 Plzeň Kometa 4:2
25 06.12.2019 Zlín Hr. Králové 0:4
25 06.12.2019 K. Vary Vítkovice 9:1
25 06.12.2019 Olomouc Litvínov 3:1
25 06.12.2019 Kladno Ml. Boleslav 3:1
25 06.12.2019 Liberec Třinec 5:0
33 03.12.2019 Ml. Boleslav Litvínov 4:6
24 01.12.2019 Třinec Pardubice 7:0
24 01.12.2019 Litvínov Vítkovice 6:2
24 01.12.2019 Hr. Králové Olomouc 2:1
24 01.12.2019 Sparta Zlín 2:1p
24 01.12.2019 Ml. Boleslav K. Vary 4:2
24 01.12.2019 Kometa Kladno 4:1
23 29.11.2019 Zlín Litvínov 3:1
23 29.11.2019 K. Vary Hr. Králové 2:3p
23 29.11.2019 Olomouc Třinec 3:1
23 29.11.2019 Kladno Sparta 2:4
23 29.11.2019 Pardubice Plzeň 4:3p
23 28.11.2019 Vítkovice Ml. Boleslav 3:7
23 28.11.2019 Liberec Kometa 3:2
22 27.11.2019 Vítkovice Sparta 1:3
22 26.11.2019 Třinec Zlín 4:5sn
22 26.11.2019 Plzeň Kladno 3:1
22 26.11.2019 Ml. Boleslav Hr. Králové 1:0
22 26.11.2019 Litvínov K. Vary 2:1
22 26.11.2019 Kometa Olomouc 4:3
22 26.11.2019 Liberec Pardubice 3:2sn
21 24.11.2019 Ml. Boleslav Sparta 0:1sn
21 24.11.2019 Třinec K. Vary 1:6
21 24.11.2019 Vítkovice Plzeň 0:5
21 24.11.2019 Kladno Pardubice 3:2
21 24.11.2019 Hr. Králové Litvínov 6:2
21 24.11.2019 Olomouc Liberec 1:3
20 22.11.2019 Plzeň Olomouc 0:3
20 22.11.2019 Litvínov Ml. Boleslav 2:5
20 22.11.2019 Pardubice Zlín 0:2
20 22.11.2019 Liberec Kladno 2:1
20 22.11.2019 Kometa Hr. Králové 3:2p
20 21.11.2019 Třinec Vítkovice 2:1
15 19.11.2019 Třinec Kometa 6:3
19 17.11.2019 Hr. Králové Třinec 1:4
19 17.11.2019 Kometa K. Vary 2:7
19 17.11.2019 Zlín Liberec 3:4
19 17.11.2019 Litvínov Sparta 3:4p
19 17.11.2019 Ml. Boleslav Plzeň 4:3p
19 17.11.2019 Vítkovice Pardubice 3:2sn
19 17.11.2019 Olomouc Kladno 1:3
18 15.11.2019 Třinec Ml. Boleslav 3:0
18 15.11.2019 Plzeň K. Vary 4:3
18 15.11.2019 Liberec Litvínov 6:1
18 15.11.2019 Vítkovice Kometa 4:3sn
18 15.11.2019 Pardubice Olomouc 1:2p
18 15.11.2019 Kladno Zlín 1:0
18 15.11.2019 Sparta Hr. Králové 2:1
21 13.11.2019 Zlín Kometa 5:4
10 13.11.2019 Sparta Kladno 6:2
17 03.11.2019 Zlín Plzeň 1:2
17 03.11.2019 K. Vary Olomouc 2:3
17 03.11.2019 Sparta Kometa 5:4
17 03.11.2019 Vítkovice Kladno 3:4p
17 03.11.2019 Hr. Králové Pardubice 2:5
17 02.11.2019 Třinec Litvínov 2:0
17 02.11.2019 Ml. Boleslav Liberec 1:2
16 01.11.2019 Liberec Vítkovice 3:2
16 01.11.2019 Třinec Sparta 2:3
16 01.11.2019 Plzeň Hr. Králové 4:1
16 01.11.2019 Kometa Ml. Boleslav 0:3
16 01.11.2019 Kladno K. Vary 4:2
16 01.11.2019 Pardubice Litvínov 3:4
16 01.11.2019 Olomouc Zlín 3:5
15 29.10.2019 K. Vary Pardubice 8:0
15 29.10.2019 Ml. Boleslav Olomouc 5:1
15 29.10.2019 Litvínov Plzeň 1:3
15 29.10.2019 Vítkovice Zlín 4:3sn
15 29.10.2019 Hr. Králové Kladno 2:1p
15 29.10.2019 Sparta Liberec 0:2
14 27.10.2019 Plzeň Sparta 2:3sn
14 27.10.2019 Zlín K. Vary 1:4
14 27.10.2019 Liberec Hr. Králové 2:3
14 27.10.2019 Kometa Litvínov 4:3sn
14 27.10.2019 Olomouc Vítkovice 3:4p
14 27.10.2019 Pardubice Ml. Boleslav 1:2
14 27.10.2019 Kladno Třinec 1:7
13 26.10.2019 Plzeň Třinec 6:1
13 25.10.2019 Zlín Ml. Boleslav 4:0
13 25.10.2019 Vítkovice Hr. Králové 3:2sn
13 25.10.2019 Olomouc Sparta 0:4
13 25.10.2019 Kometa Pardubice 5:1
13 25.10.2019 Kladno Litvínov 2:3p
13 25.10.2019 Liberec K. Vary 0:4
20 23.10.2019 Sparta K. Vary 5:1
32 22.10.2019 Hr. Králové Třinec 1:0sn
11 22.10.2019 Kladno Kometa 2:3
12 20.10.2019 K. Vary Vítkovice 4:1
12 20.10.2019 Sparta Pardubice 2:1p
12 20.10.2019 Ml. Boleslav Kladno 6:3
12 20.10.2019 Třinec Liberec 5:2
12 20.10.2019 Hr. Králové Zlín 5:6
12 20.10.2019 Litvínov Olomouc 3:4
12 19.10.2019 Kometa Plzeň 3:1
11 18.10.2019 Vítkovice Litvínov 2:0
11 18.10.2019 K. Vary Ml. Boleslav 5:3
11 18.10.2019 Olomouc Hr. Králové 0:2
11 18.10.2019 Pardubice Třinec 5:2
6 15.10.2019 Sparta Litvínov 5:4p
10 13.10.2019 Hr. Králové K. Vary 1:3
10 13.10.2019 Ml. Boleslav Vítkovice 5:3
10 13.10.2019 Plzeň Pardubice 5:3
10 13.10.2019 Kometa Liberec 7:4
10 13.10.2019 Litvínov Zlín 5:1
9 12.10.2019 Olomouc Kometa 1:3
9 11.10.2019 Zlín Třinec 2:5
9 11.10.2019 Vítkovice Sparta 1:5
9 11.10.2019 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:0
9 11.10.2019 Pardubice Liberec 3:2
9 11.10.2019 Kladno Plzeň 7:5
9 09.10.2019 K. Vary Litvínov 4:3p
11 08.10.2019 Zlín Sparta 1:6
8 06.10.2019 Třinec K. Vary 4:3p
8 06.10.2019 Liberec Olomouc 2:0
8 06.10.2019 Plzeň Vítkovice 4:1
8 06.10.2019 Kometa Zlín 0:7
8 06.10.2019 Litvínov Hr. Králové 6:5
8 06.10.2019 Pardubice Kladno 3:2
8 06.10.2019 Ml. Boleslav Sparta 1:2p
7 05.10.2019 Kladno Liberec 5:3
7 04.10.2019 Ml. Boleslav Litvínov 5:1
7 04.10.2019 K. Vary Sparta 2:5
7 04.10.2019 Zlín Pardubice 4:3
7 04.10.2019 Olomouc Plzeň 0:4
7 04.10.2019 Hr. Králové Kometa 2:3
7 03.10.2019 Vítkovice Třinec 4:6
6 01.10.2019 K. Vary Kometa 3:4
6 29.09.2019 Třinec Hr. Králové 4:0
6 29.09.2019 Plzeň Ml. Boleslav 1:4
6 29.09.2019 Liberec Zlín 6:4
6 29.09.2019 Kladno Olomouc 4:3p
6 29.09.2019 Pardubice Vítkovice 2:3
5 28.09.2019 K. Vary Plzeň 0:3
5 27.09.2019 Vítkovice Kometa 0:3
5 27.09.2019 Zlín Kladno 1:2
5 27.09.2019 Ml. Boleslav Třinec 4:3
5 27.09.2019 Litvínov Liberec 4:5
5 27.09.2019 Olomouc Pardubice 3:1
5 27.09.2019 Hr. Králové Sparta 4:2
10 24.09.2019 Třinec Olomouc 7:3
4 22.09.2019 Třinec Litvínov 3:2
4 22.09.2019 Kladno Vítkovice 2:3p
4 22.09.2019 Liberec Ml. Boleslav 4:3
4 22.09.2019 Plzeň Zlín 5:4
4 22.09.2019 Olomouc K. Vary 3:2
4 22.09.2019 Kometa Sparta 2:0
4 22.09.2019 Pardubice Hr. Králové 1:2
3 20.09.2019 Zlín Olomouc 1:4
3 20.09.2019 Litvínov Pardubice 1:2
3 20.09.2019 Ml. Boleslav Kometa 3:2p
3 20.09.2019 K. Vary Kladno 7:4
3 20.09.2019 Vítkovice Liberec 4:5sn
3 20.09.2019 Hr. Králové Plzeň 6:5
3 19.09.2019 Sparta Třinec 4:2
33 17.09.2019 Vítkovice Třinec 4:3
2 15.09.2019 Kladno Hr. Králové 2:5
2 15.09.2019 Kometa Třinec 2:1sn
2 15.09.2019 Liberec Sparta 8:7p
2 15.09.2019 Plzeň Litvínov 2:0
2 15.09.2019 Pardubice K. Vary 2:5
2 15.09.2019 Olomouc Ml. Boleslav 1:2p
2 15.09.2019 Zlín Vítkovice 2:3
1 14.09.2019 Hr. Králové Liberec 3:6
1 13.09.2019 Třinec Kladno 6:2
1 13.09.2019 Litvínov Kometa 2:1
1 13.09.2019 Ml. Boleslav Pardubice 4:1
1 13.09.2019 K. Vary Zlín 2:1
1 13.09.2019 Vítkovice Olomouc 1:2p
1 12.09.2019 Sparta Plzeň 7:6p

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:04x
1:0sn1x
2:09x
2:19x
2:1pp6x
2:1sn3x
3:04x
3:113x
3:210x
3:2pp4x
3:2sn9x
4:04x
4:115x
4:29x
4:38x
4:3pp7x
4:3sn5x
5:04x
5:19x
5:29x
5:38x
5:44x
5:4pp3x
6:02x
6:12x
6:26x
6:35x
6:42x
6:52x
7:01x
7:11x
7:31x
7:42x
7:51x
7:6pp1x
8:01x
8:41x
8:61x
8:7pp1x
9:13x
0:1sn1x
0:24x
0:36x
0:44x
0:51x
0:71x
1:212x
1:2pp5x
1:2sn1x
1:38x
1:47x
1:51x
1:62x
1:71x
2:314x
2:3pp5x
2:3sn8x
2:47x
2:57x
2:62x
2:71x
3:46x
3:4pp5x
3:54x
3:62x
3:72x
4:51x
4:5pp1x
4:5sn3x
4:63x
4:81x
5:61x
5:6pp2x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

TABULKA LIGY
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
P Tým Tým Z S B
9. JIH Jihlava 50 150:115 90
10. TRE Třebíč 50 149:134 82
11. FRM Frýdek-Místek 49 173:139 80
12. PRO Prostějov 51 165:160 76
13. BEN Benátky n/J 49 127:165 57
14. UNL Ústí n/L 51 134:206 43
15. KAD Kadaň 51 113:215 42
16. SOK Sokolov 51 134:208 33
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
17.02.2020

Dva hráči jen v Liberci

Ve zbytku sezóny již neobléknou benátecký dres dva liberečtí obránci. Jedenatřicetiletý Petr Kolmann a třiadvacetiletý Tomáš Havlín už mohou nastupovat pouze v barvách extraligového Liberce. Kolmann letos odehrál v Benátkách 22 zápasů a připsal si 11 kanadských bodů (1+10). Havlín nastoupil do 20 utkání se ziskem 5 kanadských bodů (2+3).


13.02.2020

Foto s Jihlavou

Foto z domácího utkání proti Dukle Jihlava naleznete zde.


11.02.2020

Klapka za moře

Urostlý devatenáctiletý útočník Adam Klapka si vyzkouší své první zahraniční angažmá. Stal se novou akvizicí týmu Tri-City Storm (USHL). Klapka v letošní sezóně odehrál v benáteckých barvách 31 zápasů a připsal si 6 kanadských bodů (5+1).