Regionální liga juniorů 2023/24

1., sobota 23. 9. 2023
Benátky n.J. - Rytíři Vlašim BEN - RVL
 4:0
2., sobota 30. 9. 2023
Benátky n.J. - Letňany BEN - LET
 3:2
3., neděle 1. 10. 2023
Poděbrady - Benátky n.J. POD - BEN
 4:1
4., sobota 14. 10. 2023
Benátky n.J. - Kolín "B" BEN - KLB
 3:2sn
5., neděle 15. 10. 2023
Benátky n.J. - Pelhřimov BEN - MED
 8:1
6., sobota 21. 10. 2023
Soběslav - Benátky n.J. SOB - BEN
 1:6
7., neděle 22. 10. 2023
SK Sršni Kutná Hora - Benátky n.J. SKH - BEN
 3:8
8., pátek 27. 10. 2023
Benátky n.J. - DDM Č.Budějovice BEN - DDM
 6:5sn
9., pátek 3. 11. 2023
Rytíři Vlašim - Benátky n.J. RVL - BEN
 4:5sn
10., neděle 5. 11. 2023
Letňany - Benátky n.J. LET - BEN
 5:4sn
11., neděle 12. 11. 2023
Strakonice - Benátky n.J. STR - BEN
 7:6sn
12., pátek 17. 11. 2023
Benátky n.J. - Poděbrady BEN - POD
 6:0
13., sobota 25. 11. 2023
Kolín "B" - Benátky n.J. KLB - BEN
 0:5
14., neděle 26. 11. 2023
Benátky n.J. - Střelci Jindřichův Hradec BEN - SJH
 3:1
15., neděle 3. 12. 2023
Benátky n.J. - SK Sršni Kutná Hora BEN - SKH
 4:0
18., pátek 15. 12. 2023
Poděbrady - Benátky n.J. POD - BEN
 0:6
17., sobota 16. 12. 2023
Benátky n.J. - Letňany BEN - LET
 4:2
20., sobota 13. 1. 2024
SK Sršni Kutná Hora - Benátky n.J. SKH - BEN
 2:5
21., neděle 14. 1. 2024
Tábor - Benátky n.J. TAB - BEN
 7:0
19., pátek 19. 1. 2024
Benátky n.J. - Kolín "B" BEN - KLB
 3:8
22., neděle 21. 1. 2024
Rytíři Vlašim - Benátky n.J. RVL - BEN
 4:1
23., sobota 27. 1. 2024
Letňany - Benátky n.J. LET - BEN
 3:1
24., neděle 28. 1. 2024
Benátky n.J. - Poděbrady BEN - POD
 2:3sn
25., sobota 3. 2. 2024
Kolín "B" - Benátky n.J. KLB - BEN
 6:1
16., pátek 9. 2. 2024
Benátky n.J. - Rytíři Vlašim BEN - RVL
 2:3sn
26., sobota 10. 2. 2024
Benátky n.J. - SK Sršni Kutná Hora BEN - SKH
 10:1
1. kolo, pátek 16. 2. 2024
Ústí n.L. - Benátky n.J. UNL - BEN
 0:4
2. kolo, neděle 18. 2. 2024
Benátky n.J. - HC Česká Lípa BEN - CEL
 4:3sn
3. kolo, pátek 23. 2. 2024
Mělník - Benátky n.J. MEL - BEN
15:00
4. kolo, neděle 25. 2. 2024
Liberec "B" - Benátky n.J. LBB - BEN
12:00
5. kolo, pátek 1. 3. 2024
Frýdlant - Benátky n.J. FRY - BEN
 4:9
6. kolo, neděle 3. 3. 2024
Benátky n.J. - Ústí n.L. BEN - UNL
 0:2
7. kolo, pátek 8. 3. 2024
HC Česká Lípa - Benátky n.J. CEL - BEN
15:00
8. kolo, neděle 10. 3. 2024
Benátky n.J. - Mělník BEN - MEL
12:00
9. kolo, pátek 15. 3. 2024
Benátky n.J. - Liberec "B" BEN - LBB
15:00
10. kolo, neděle 17. 3. 2024
Benátky n.J. - Frýdlant BEN - FRY
 4:0

Sezóny

TABULKA LIGY nadstavba sk. B
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
# Tým Z B
1. HC Benátky n.J. 12 62
2. HC Kobra Praha 12 58
3. HC Stadion Cheb 12 48
4. HK Kralupy n.Vltavou 12 44
5. HC Wikov Hronov 12 41
6. IHC Králové Písek 12 38
7. TJ HC Řisuty 12 24
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
21.05.2024

Výroční zpráva 2023

Výroční zpráva HC Benátky nad Jizerou 2023


11.04.2024

Valná hromada

Klub HC Benátky nad Jizerou zve všechny své členy a příznivce na valnou hromadu, která se uskuteční ve čtvrtek 25. dubna od 18:00 hodin v prostorách VIP na zimním stadionu v Benátkách.


27.03.2024

Velikonoční memoriály

Ve velikonočním čase se na ZS v Benátkách budou konat dva tradiční turnaje mládeže. Ve čtvrtek 28. března od 8:00 Memoriál Tomáše Hraběte kategorie U10 a o den později - v pátek 29. března od 8:00 hodin také od 8:00 Memoriál PhDr. Bohumila Bartoně kategorie U12. Tak přijďte fandit!