Výsledkový servis

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BNS DEC JBL KLT KNO KOB MEL MST RIS SLN SOK TEP
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

44 28.02.2007 Mělník Klášterec n/O 2:3
44 28.02.2007 Slaný TEP 2:5
44 28.02.2007 Benešov Jablonec 10:2
44 28.02.2007 Děčín Kobra Praha 5:2
44 28.02.2007 Most Sokolov 4:0
44 28.02.2007 Klatovy Řisuty 5:4p
39 28.02.2007 Kobra Praha Jablonec 3:1
43 24.02.2007 TEP Mělník 6:5
43 24.02.2007 Sokolov Děčín 5:7
43 24.02.2007 Klášterec n/O Klatovy 4:3
43 24.02.2007 Řisuty Benešov 0:2
43 24.02.2007 Jablonec Most 1:6
43 24.02.2007 Kobra Praha Slaný 4:1
42 21.02.2007 Slaný Sokolov 5:6p
42 21.02.2007 Most Děčín 6:2
42 21.02.2007 Mělník Kobra Praha 4:1
42 21.02.2007 Klatovy TEP 9:4
42 21.02.2007 Benešov Klášterec n/O 2:5
42 21.02.2007 Jablonec Řisuty 4:3p
41 18.02.2007 Děčín Slaný 3:1
41 17.02.2007 TEP Benešov 3:6
41 17.02.2007 Klášterec n/O Jablonec 2:3
41 17.02.2007 Řisuty Most 2:5
41 17.02.2007 Sokolov Mělník 4:6
41 17.02.2007 Kobra Praha Klatovy 3:2
40 14.02.2007 Klatovy Sokolov 3:0
40 14.02.2007 Most Slaný 6:1
40 14.02.2007 Řisuty Klášterec n/O 5:4
40 14.02.2007 Mělník Děčín 2:4
40 14.02.2007 Jablonec TEP 3:1
40 14.02.2007 Benešov Kobra Praha 4:4p
39 11.02.2007 Děčín Klatovy 2:1
39 11.02.2007 Slaný Mělník 2:4
39 10.02.2007 Sokolov Benešov 1:4
39 10.02.2007 Klášterec n/O Most 5:2
38 07.02.2007 Mělník Most 2:6
38 07.02.2007 Klatovy Slaný 6:5
38 07.02.2007 Benešov Děčín 2:1
38 07.02.2007 Jablonec Sokolov 3:2
38 07.02.2007 Řisuty Kobra Praha 1:2p
38 07.02.2007 Klášterec n/O TEP 6:3
37 04.02.2007 Děčín Jablonec 4:2
37 04.02.2007 Slaný Benešov 1:6
37 03.02.2007 Kobra Praha Klášterec n/O 1:4
37 03.02.2007 Mělník Klatovy 1:5
37 03.02.2007 TEP Most 3:10
37 03.02.2007 Sokolov Řisuty 3:2p
36 31.01.2007 Most Klatovy 3:2p
36 31.01.2007 Benešov Mělník 3:5
36 31.01.2007 Jablonec Slaný 8:1
36 31.01.2007 Řisuty Děčín 4:2
36 31.01.2007 Klášterec n/O Sokolov 4:3p
36 31.01.2007 TEP Kobra Praha 2:4
35 28.01.2007 Slaný Řisuty 0:3
35 28.01.2007 Děčín Klášterec n/O 2:4
35 28.01.2007 Klatovy Benešov 5:1
35 27.01.2007 Kobra Praha Most 2:3
35 27.01.2007 Mělník Jablonec 1:3
35 27.01.2007 Sokolov TEP 0:2
34 24.01.2007 Klášterec n/O Slaný 5:0
34 24.01.2007 TEP Děčín 3:4
34 24.01.2007 Řisuty Mělník 2:6
34 24.01.2007 Most Benešov 7:3
34 24.01.2007 Jablonec Klatovy 5:0
34 24.01.2007 Kobra Praha Sokolov 5:0
33 17.01.2007 Kobra Praha Děčín 2:4
33 17.01.2007 TEP Slaný 5:1
33 17.01.2007 Klášterec n/O Mělník 6:3
33 17.01.2007 Řisuty Klatovy 10:1
33 17.01.2007 Jablonec Benešov 7:0
33 17.01.2007 Sokolov Most 4:5p
32 14.01.2007 Děčín Sokolov 2:3
32 14.01.2007 Klatovy Klášterec n/O 5:1
32 13.01.2007 Most Jablonec 4:0
32 13.01.2007 Mělník TEP 2:1
32 13.01.2007 Slaný Kobra Praha 3:4p
32 13.01.2007 Benešov Řisuty 7:2
31 10.01.2007 Děčín Most 1:7
31 10.01.2007 Klášterec n/O Benešov 5:1
31 10.01.2007 Kobra Praha Mělník 1:0
31 10.01.2007 Řisuty Jablonec 6:2
31 10.01.2007 Sokolov Slaný 6:5p
31 10.01.2007 TEP Klatovy 7:4
30 07.01.2007 Slaný Děčín 1:4
30 07.01.2007 Benešov TEP 2:3
30 07.01.2007 Klatovy Kobra Praha 5:4
30 06.01.2007 Most Řisuty 7:3
30 06.01.2007 Jablonec Klášterec n/O 2:3p
30 06.01.2007 Mělník Sokolov 4:2
29 03.01.2007 Slaný Most 4:6
29 03.01.2007 Děčín Mělník 5:4
29 03.01.2007 Sokolov Klatovy 4:4p
29 03.01.2007 Kobra Praha Benešov 4:2
29 03.01.2007 TEP Jablonec 2:1p
29 03.01.2007 Klášterec n/O Řisuty 5:3
28 22.12.2006 Klatovy Děčín 2:1
28 22.12.2006 Benešov Sokolov 5:1
28 22.12.2006 Jablonec Kobra Praha 4:1
28 22.12.2006 Řisuty TEP 3:1
28 22.12.2006 Most Klášterec n/O 6:4
28 22.12.2006 Mělník Slaný 3:2p
27 20.12.2006 Most Mělník 7:1
27 20.12.2006 Slaný Klatovy 1:6
27 20.12.2006 Děčín Benešov 3:0
27 20.12.2006 Sokolov Jablonec 0:7
27 20.12.2006 Kobra Praha Řisuty 3:6
27 20.12.2006 TEP Klášterec n/O 3:4p
26 16.12.2006 Most TEP 7:1
26 16.12.2006 Řisuty Sokolov 5:2
26 16.12.2006 Klášterec n/O Kobra Praha 2:4
26 16.12.2006 Jablonec Děčín 3:4p
26 16.12.2006 Klatovy Mělník 3:2
26 16.12.2006 Benešov Slaný 6:3
25 13.12.2006 Sokolov Klášterec n/O 6:4
25 13.12.2006 Kobra Praha TEP 5:4
25 13.12.2006 Klatovy Most 4:1
25 13.12.2006 Mělník Benešov 3:3p
25 13.12.2006 Slaný Jablonec 1:4
25 13.12.2006 Děčín Řisuty 5:3
24 09.12.2006 TEP Sokolov 3:2
24 09.12.2006 Most Kobra Praha 5:6p
24 09.12.2006 Klášterec n/O Děčín 3:1
24 09.12.2006 Řisuty Slaný 2:0
24 09.12.2006 Jablonec Mělník 6:0
24 09.12.2006 Benešov Klatovy 2:1
23 06.12.2006 Benešov Most 5:2
23 06.12.2006 Klatovy Jablonec 6:5
23 06.12.2006 Mělník Řisuty 1:1p
23 06.12.2006 Slaný Klášterec n/O 3:4
23 06.12.2006 Děčín TEP 2:1
23 06.12.2006 Sokolov Kobra Praha 2:1
22 03.12.2006 Děčín Kobra Praha 4:4p
22 03.12.2006 Slaný TEP 3:2p
22 03.12.2006 Klatovy Řisuty 4:3
22 03.12.2006 Benešov Jablonec 3:3p
22 02.12.2006 Most Sokolov 7:2
22 02.12.2006 Mělník Klášterec n/O 2:2p
21 25.11.2006 TEP Mělník 4:5p
21 25.11.2006 Řisuty Benešov 7:4
21 25.11.2006 Klášterec n/O Klatovy 1:1p
21 25.11.2006 Sokolov Děčín 0:4
21 25.11.2006 Jablonec Most 6:2
21 25.11.2006 Kobra Praha Slaný 2:3
20 22.11.2006 Most Děčín 2:3
20 22.11.2006 Slaný Sokolov 3:2p
20 22.11.2006 Mělník Kobra Praha 1:9
20 22.11.2006 Klatovy TEP 5:3
20 22.11.2006 Benešov Klášterec n/O 5:6
20 22.11.2006 Jablonec Řisuty 4:0
19 19.11.2006 Děčín Slaný 6:5p
19 18.11.2006 Sokolov Mělník 8:4
19 18.11.2006 Kobra Praha Klatovy 4:4p
19 18.11.2006 Klášterec n/O Jablonec 6:0
19 18.11.2006 TEP Benešov 3:4
19 18.11.2006 Řisuty Most 3:5
18 15.11.2006 Most Slaný 6:3
18 15.11.2006 Mělník Děčín 3:7
18 15.11.2006 Klatovy Sokolov 4:2
18 15.11.2006 Benešov Kobra Praha 5:4p
18 15.11.2006 Jablonec TEP 1:3
18 15.11.2006 Řisuty Klášterec n/O 3:1
17 12.11.2006 Děčín Klatovy 7:1
17 12.11.2006 Slaný Mělník 3:1
17 11.11.2006 TEP Řisuty 5:2
17 11.11.2006 Klášterec n/O Most 0:4
17 11.11.2006 Sokolov Benešov 6:2
17 11.11.2006 Kobra Praha Jablonec 3:0
16 08.11.2006 Most Mělník 5:3
16 08.11.2006 Klatovy Slaný 5:2
16 08.11.2006 Jablonec Sokolov 3:2p
16 08.11.2006 Řisuty Kobra Praha 2:1
16 08.11.2006 Klášterec n/O TEP 7:3
16 08.11.2006 Benešov Děčín 2:2p
15 05.11.2006 Děčín Jablonec 0:2
15 05.11.2006 Slaný Benešov 1:4
15 04.11.2006 TEP Most 3:7
15 04.11.2006 Sokolov Řisuty 5:6p
15 04.11.2006 Kobra Praha Klášterec n/O 3:4p
15 04.11.2006 Mělník Klatovy 4:2
14 01.11.2006 Most Klatovy 1:2
14 01.11.2006 Benešov Mělník 2:5
14 01.11.2006 Jablonec Slaný 3:2
14 01.11.2006 Řisuty Děčín 1:3
14 01.11.2006 Klášterec n/O Sokolov 1:1p
14 01.11.2006 TEP Kobra Praha 3:2p
13 29.10.2006 Děčín Klášterec n/O 5:3
13 29.10.2006 Slaný Řisuty 2:4
13 29.10.2006 Klatovy Benešov 6:2
13 28.10.2006 Sokolov TEP 2:2p
13 28.10.2006 Kobra Praha Most 3:7
13 28.10.2006 Mělník Jablonec 1:4
12 25.10.2006 Most Benešov 5:2
12 25.10.2006 Jablonec Klatovy 4:4p
12 25.10.2006 Řisuty Mělník 3:4
12 25.10.2006 Klášterec n/O Slaný 4:2
12 25.10.2006 TEP Děčín 2:3p
12 25.10.2006 Kobra Praha Sokolov 6:1
11 18.10.2006 Sokolov Most 2:7
11 18.10.2006 Kobra Praha Děčín 0:1
11 18.10.2006 TEP Slaný 4:3p
11 18.10.2006 Klášterec n/O Mělník 7:2
11 18.10.2006 Řisuty Klatovy 1:2
11 18.10.2006 Jablonec Benešov 7:1
10 15.10.2006 Slaný Kobra Praha 1:5
10 15.10.2006 Děčín Sokolov 4:1
10 15.10.2006 Klatovy Klášterec n/O 5:7
10 15.10.2006 Benešov Řisuty 3:4p
10 14.10.2006 Most Jablonec 4:1
10 14.10.2006 Mělník TEP 3:2
9 11.10.2006 Děčín Most 7:1
9 11.10.2006 Kobra Praha Mělník 3:1
9 11.10.2006 TEP Klatovy 4:3
9 11.10.2006 Klášterec n/O Benešov 4:2
9 11.10.2006 Řisuty Jablonec 6:1
9 11.10.2006 Sokolov Slaný 7:3
8 08.10.2006 Slaný Děčín 1:6
8 08.10.2006 Klatovy Kobra Praha 5:3
8 08.10.2006 Benešov TEP 4:2
8 07.10.2006 Most Řisuty 3:0
8 07.10.2006 Jablonec Klášterec n/O 4:3p
8 07.10.2006 Mělník Sokolov 7:4
7 04.10.2006 Slaný Most 0:15
7 04.10.2006 Děčín Mělník 6:1
7 04.10.2006 Sokolov Klatovy 0:2
7 04.10.2006 Kobra Praha Benešov 2:2p
7 04.10.2006 TEP Jablonec 3:5
7 04.10.2006 Klášterec n/O Řisuty 2:3
6 01.10.2006 Klatovy Děčín 1:3
6 01.10.2006 Benešov Sokolov 3:4p
6 30.09.2006 Most Klášterec n/O 0:1p
6 30.09.2006 Řisuty TEP 5:2
6 30.09.2006 Jablonec Kobra Praha 5:0
6 30.09.2006 Mělník Slaný 4:3p
5 28.09.2006 Mělník Most 3:6
5 28.09.2006 Slaný Klatovy 4:7
5 28.09.2006 Děčín Benešov 5:4
5 28.09.2006 Kobra Praha Řisuty 4:3p
5 28.09.2006 TEP Klášterec n/O 1:5
5 27.09.2006 Sokolov Jablonec 3:4
4 24.09.2006 Klatovy Mělník 5:2
4 24.09.2006 Benešov Slaný 1:2
4 23.09.2006 Most TEP 8:2
4 23.09.2006 Klášterec n/O Kobra Praha 1:4
4 23.09.2006 Řisuty Sokolov 3:1
4 23.09.2006 Jablonec Děčín 3:3p
3 20.09.2006 Klatovy Most 5:3
3 20.09.2006 Mělník Benešov 4:6
3 20.09.2006 Slaný Jablonec 1:5
3 20.09.2006 Děčín Řisuty 3:1
3 20.09.2006 Sokolov Klášterec n/O 3:4
3 20.09.2006 Kobra Praha TEP 7:3
2 17.09.2006 Benešov Klatovy 6:1
2 16.09.2006 TEP Sokolov 4:2
2 16.09.2006 Most Kobra Praha 6:2
2 16.09.2006 Klášterec n/O Děčín 5:0
2 16.09.2006 Řisuty Slaný 5:0
2 16.09.2006 Jablonec Mělník 7:1
1 13.09.2006 Benešov Most 2:7
1 13.09.2006 Klatovy Jablonec 3:9
1 13.09.2006 Mělník Řisuty 3:1
1 13.09.2006 Slaný Klášterec n/O 2:8
1 13.09.2006 Děčín TEP 10:0
1 13.09.2006 Sokolov Kobra Praha 7:4

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:01x
2:01x
2:18x
2:1pp1x
3:04x
3:111x
3:26x
3:2pp7x
4:03x
4:16x
4:210x
4:33x
4:3pp6x
5:06x
5:15x
5:29x
5:37x
5:45x
5:4pp2x
6:02x
6:15x
6:26x
6:34x
6:42x
6:53x
6:5pp2x
7:01x
7:16x
7:23x
7:35x
7:44x
8:11x
8:21x
8:41x
9:41x
10:01x
10:11x
10:21x
1:1pp3x
2:2pp4x
3:3pp3x
4:4pp5x
0:11x
0:1pp1x
0:24x
0:31x
0:42x
0:71x
0:151x
1:23x
1:2pp1x
1:34x
1:47x
1:54x
1:64x
1:71x
1:91x
2:38x
2:3pp2x
2:47x
2:54x
2:62x
2:72x
2:81x
3:46x
3:4pp6x
3:53x
3:63x
3:73x
3:91x
3:101x
4:5pp2x
4:63x
4:71x
5:61x
5:6pp3x
5:72x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

TABULKA LIGY
arrow_forward_ios Kompletní tabulka
P Tým Tým Z S B
1. JIH Jihlava 13 44:28 27
2. BEN Benátky n/J 14 41:41 25
3. VSE Vsetín 13 40:31 24
4. POR Poruba 14 42:34 23
5. PRE Přerov 12 36:28 23
6. SOK Sokolov 12 47:31 22
7. VRC Vrchlabí 12 44:28 22
8. KLA Kladno 11 46:33 22
AKTUALITY
arrow_forward_ios Archiv aktualit
02.12.2020

Maršoun skončil

Benátecký dres již dále nebude oblékat dvaadvacetiletý útočník Petr Maršoun. Ten si v 7 zápasech připsal 1 kanadský bod za asistence. Petr Maršoun se rozhodl ukončit sportovní kariéru.


18.11.2020

Novým mužem Haš

Benáteckou obranu posiluje nadějný devatenáctiletý obránce Martin Haš. Ten v loňské sezóně nastupoval za finskou Tapparu Tampere. Závěr sezóny pak strávil v kanadské OHL v týmech North Bay Battalion a Guelph Storm. Zúčastnil se též MS hráčů do 20 let.


06.11.2020

Rossmy do Lausitzeru

Sedmnáctiletý německý útočník Bennet Rossmy si vyzkouší druhou nejvyšší soutěž ve své vlasti. Hrát bude za tým Lausitzer Füchse.